Be like Frida

Frida Kalho to jedna z moich ulubionych postaci. Jej twórczość oraz niewątpliwie bardzo burzliwe życie wciąż dla wielu są źródłem inspiracji. Pokochała ją współczesna pop -kultura.

I tak jej podobizna z charakterystycznymi zrośniętymi brwiami pojawia się co rusz. Ja ją znalazłam na koszulce Momu Warsaw. Perfekcyjnie wyhaftowaną z lila kwiatem na głowie. Prosto ale z detalem.

Do tego ołówkowa spódnica ze skóry ekologicznej. Uważam, że ołówki kończące się za kolanem pięknie podkreślają kobieca figurę ale tylko wtedy, gdy łączy się je z wysokimi butami. Długość delikatnie za kolano uważam, jako mocno niebezpieczną. Chyba, że jest się bardzo wysoką i smukłą osobą.

Całość oczywiście musi zostać doprawiona odpowiednimi dodatkami. Czarne szpilki i fioletowy koszyk. Rzecz wypatrzona w second handzie i nabyta za jedyne 3 zł. Można – można.

Zdjęcia robione na wrocławskim Nadodrzu. Pośród murali ukrytych w podwórkach można znaleźć także postać Fridy. Miejsce warte zachodu/spaceru dla zwyczajnego poodkrywania ciekawych miejsc lub jako dobry temat czy tło do zdjęć.

  fot. Agnieszka Nikitiuk

fot. Agnieszka Nikitiuk

fot. Agnieszka Nikitiuk

fot. Agnieszka Nikitiuk

(t- shirt – Momu Warsaw, pencil skirt – Zara, shoes – Mango, bag – second hand)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *