Be brave

Pamiętacie moją pierwszą przygodę z Katalogiem Marzeń i akcją #chcetoprzezyc? Jeśli nie to dla przypomnienia klik:

https://novaczenko.com/2018/06/18/chcetoprzezyc-katalogmarzen/

Okazuje się, że to nie koniec wyzwań dla największego cykora w mieście. Na początku tygodnia otrzymałam długo wyczekiwaną wiadomość, że przechodzę do kolejnego etapu projektu #chcetoprzezyc.  Drodzy marzyciele czas stawić czoło nowej przygodzie. Znalazłam się w grupie szczęśliwych (tak myślę) i rozmarzonych 200 osób.

Kolejny raz postawiłam na atrakcję powietrzną. Mój wybór oscylował między lotem paralotnią a lotem szybowcem. Zdecydowałam przetestować to drugie. Także moi drodzy 28 lipca jadę do Nowej Wsi i tam, gdzieś na łące pośród szumu traw i radosnego cykania świerszczy uniosę się w powietrze.

Lubię latać samolotem, a jakby nie patrząc szybowiec takowym jest. Małym, lekkim i samonośnym ale jednak wciąż samolotem. Jakoś tak bezpieczniej mi się kojarzył niż paralotnia. Chociaż paralotnia też kusi, i pewnie kiedyś spróbuję. Najpierw nie przeczytam żadnych strasznych historii. W ogóle nic poczytam o tych paralotniach. Tylko hop i polecę. Ok, wróćmy do clue tego wpisu. Będę lecieć szybowcem. Zagryzajcie palce z ciekawości i czekajcie na relację. 

Czy to koniec? Oj nie moi drodzy. Okazuje się, że jeszcze jedno marzenie czeka na spełnienie a Katalog Marzeń bez względu na wyniki kolejnego etapu pojawi się jeszcze na łamach mademoisellemiaou. Nie zdradzę jeszcze co to będzie. Podpowiem tylko, że znów ma związek z powietrzem. Nie wiem czemu tak mnie ciągnie w takie atrakcje. Zaczynam domniemywać, że gdyby faktycznie istniała reinkarnacja to może byłam jakimś ptakiem czy innym takim latającym cosiem. Jednak to marzenie to nie efekt projektu #chcetoprzezyc a bacznej obserwacji  moich poczynań. Marzenie to będę mogła spełnić dzięki wspaniałej drużynie z klasy IIIB zarówno dzieciom jak i rodzicom. Serdeczne wielkie dzięki, za całe trzy lata współpracy, za każde życzliwe słowo, okazane zaufanie i bycie blisko. Jesteście wspaniali!

(1) Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *