Sweet pink

Falbaniaste fanaberie. Lato to okres romantycznych sukienek, falbanek i dziewczęcego uroku. Ma być słodko. Zapewne się powtarzam. Przyzwyczaj się bo mam słabość do takich klimatów. I ponownie groszki. Strach się bać bo naprawdę w szafie groszków u mnie co nie miara. Można by pomyśleć, że to jakiś bzik.

Torebka wyszperana w secondhandzie. Kolejna. Lubię vintage dodatki. Ostatnimi czasy rzadko mam okazję zatrzymać się na dłużej w tego typu miejscach. A jak już mi się uda do zazwyczaj kieruję się tylko na dodatki: torebki, paski, apaszki. Mam wrażenie, że w obecnych lumpach ciężko już znaleźć jakąś perełkę. Chyba, że w typowych vintage storach, gdzie ceny mogą być naprawdę spore. Mam jednak swoje ulubione miejsca w sieci do których regularnie zaglądam i sporo rzeczy nabywam. Może kiedyś zdradzę Ci namiary. Torebka jest skórzana. Minusem jest oczywiście rozmiar. Zazwyczaj noszę przy sobie mnóstwo rzeczy.

Sukienka pochodzi z NA-KD Fashion. Dostępna w kilku wersjach kolorystycznych w kropki i bez. Mam jeszcze taką białą. Lubię kopertowe wiązania.  Wykonana jest z przewiewnej tkaniny, dzięki czemu dobrze się sprawdza także w czasie upałów.

Zdjęcie zrobione na wrocławskim rynku. Sukienka pięknie wkomponowuje się w tło kamienic. Jednak jak patrzę na zdjęcia myślę, że zmieniłabym  buty na jakieś wyższe.

 

fot. Agnieszka Nikitiuk

fot. Agnieszka Nikitiuk

fot. Agnieszka Nikitiuk

fot. Agnieszka Nikitiuk

(NA-KD Fashion dress, Zara shoes, vintage bag, H&M earrings)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

shares