Summer in the city

Jak widzicie cała stylizacja utrzymana jest w klimacie vintage. Dzwony lubiłam już jako nastolatka. Wówczas wybierałam zdecydowanie szersze. Lubię je bo wysmuklają sylwetkę i utrzymują proporcje. Szczególnie jeśli masz szersze uda i biodra. Te mi się spodobały bo dodatkowo fajnie podkreślają kieszeniami pupę plus ciekawy detal w postaci zamka z tyłu. Na strychu/w piwnicy te z Was, które lubią chomikować stare ciuchy pewnie też jakieś znajdą. W jednym z vintage sklepów znalazłam dzwony w kratkę Burberry. Marzą mi się takie z jasnego jeansu Wranglery lub LEE.

Lekko rustykalna bluzka w paski odsłaniająca ramiona od Mango. Kupiona wieki temu, w końcu znalazłam na nią pomysł. Z uwagi na szerokie ramiona nie zawsze dobrze się czuję w tego typu bluzkach.  Tutaj jednak dopasowany krój, bufiaste rękawy i dzwony złagodziły ten efekt.

Buty najmniej wygodna część stylizacji. Zakupione głównie z uwagi na kolor. Okazały się fatalne na dłuższą metę. Szczególnie w cieplejsze dni.

Zdjęcia zrobione w Parku Staromiejskim we Wrocławiu. To jeden z moich ulubionych wrocławskich parków z uroczą karuzelą. Kusi mnie by w końcu się na niej przejechać. Najlepiej wieczorową letnią porą, gdy zostaną zapalone lampki a miejski gwar ucichnie.

photography Ewelina Dziadosz

photography Ewelina Dziadosz

photograpy Ewelina Dziadosz

photohraphy Ewelina Dziadosz

photography Ewelina Dziadosz

(Mango top, Only jeans, Zara shoes Vintage basket, H&M earrings)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *