What is in harmony with rain?

Sesja została zrealizowana chwilę przed falą upałów, która spowiła Polskę nadając jej w końcu właściwego letniego charakteru. Natomiast był taki moment w historii tego lata, że dzień bez deszczu był dniem straconym. Najlepiej wtedy sięgnąć po cekiny.

Szaruga na dworze, deszcz i plucha nie powinny jednak wprawiać Cię w dezorientację i podbijać negatywnego nastroju. Najlepiej wtedy wyciągnąć z szafy sukienkę, której zazwyczaj się nie nosi bo szkoda. Taka, która na lato nie pasuje bo za gorąco, a zimą bo za zimno. Okazuje się, że ochłodzenie i mżawka wchodzą w niezwykłą synergię z cekinami.

Najlepiej wtedy  założyć buty, które umożliwią swobodny przepływ wody i których nie będzie nam, aż tak bardzo szkoda. Chociaż klapki na zdjęciu lubię bardzo. Umalować się trochę mocniej i całość doprawić pomarańczową kropką nad „i”. Detalem zdecydowanie wyróżniającym. 

Na ostatnim zdjęciu utrwalenie nonszalanckiego nieładu i puszu we włosach. Look uzyskany dzięki najlepszemu styliście i sprzymierzeńcowi włosów zwanym wilgocią.

photography Ewelina Dziadosz

photography Ewelina Dziadosz

photography Ewelina Dziadosz

photography Ewelina Dziadosz

photography Ewelina Dziadosz

(Mango dress, Reserved shoes, Vintage bag)

(1) Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *