Paso a Paso

Kolejny tekst z cyklu #polishbrandsyouneedtoknow. Tym razem chciałabym przedstawić Wam ciekawą polską markę obuwniczą Paso a Paso. 

Autorkami Paso a Paso są dwie siostry – Marta Kapusta i Paulina Majchrzak. Ich przygoda z obuwiem miała swój początek w rodzinnej firmie. Projekty wykonują samodzielnie a buty są produkowane ręcznie, z najwyższej jakości skór naturalnego pochodzenia.

Buty Paso a Paso to taka trochę klasyka i przede wszystkim wygoda. Z naciskiem na solidne wykonanie i staranne wzornictwo. Ponadczasowość przełamana detalami.  A jak już pisałam na mnie detale działają bardzo. Ponadto to inwestycja na lata a nie na sezon. 

Osobiście zdarza mi się z formami obuwia zaszaleć, daję się czasem ponieść trendom. Jakiś nietypowy kolor, kwiatki, błyskotki czy ekstremalny obcas.  Jednak, gdy cały dzień muszę być na nogach lubię mieć tak zwane porządne buty. Niestety lubię też jak są wysokie, nawet na co dzień i tu już trzeba zwrócić uwagę na jakość. Wówczas chodzenie na wysokości od rana do wieczora jest możliwe i całkiem przyjemne.

Buty marki można kupić stacjonarnie Częstochowie na ulicy Wilsona 30 oraz na stronie  http://www.pasoapaso.pl.

   źródło: fanpage pasoapaso

źródło: fanpage pasoapaso

źródło: fanpage pasoapaso

źródło: fanpage pasoapaso

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *