Vintage flower power

Moja słabość do kwiatowych printów rośnie w sile. Jak zobaczyłam motyw tej bluzki to nie ukrywam od razu poczułam pragnienie jej posiadania. Połączenie vintage, boho i glam. Na moje oko oczywiście. Niestety nie jestem modowym znawcą. Polegam tylko na własnej intuicji.

Konsumpcjonizm zła rzecz, ja wiem. Generalnie dbam o ciuchy, i chomikuję wyciągając po latach wracające trendy. Często kupuję w secondhandach i vintagestorach. Powtarzam się. Niektóre rzeczy mam od czasów gimnazjum. Co w przypadku mojego wieku jest pewnego rodzaju wskaźnikiem stabilnej wagi. Działa to bardziej pocieszająco niż lampka czerwonego wina. Tak, to słabe usprawiedliwienie. Cholera.

Bluzkę tą widzę również z czarnymi rurkami i botkami. W wersji bardziej eleganckiej ze spodniami w kant i szpilkami. Jak marzy nam się jeszcze większy vintage to można pokombinować z plisowaną spódnicą.

Na stopach klapki, które przeżyły deszcze i wciąż mają się dobrze. Jak na obuwie z sieciówki są naprawdę ok. 

Vintage spodenki, które będą tu stałym gościem. Tak, bo są stare, wytarte, wygodne i moim zdaniem bardzo super. Subiektywnie rzecz ujmując. Link do wcześniejszej stylizacji z ich wykorzystaniem:

https://novaczenko.com/2018/07/09/white-jeans/

photography Ewelina Dziadosz

photography Ewelina Dziadosz

photography Ewelina Dziadosz

photography Ewelina Dziadosz

photography Ewelina Dziadosz

(Mango blouse & earrings, Vintage shorts, Zara bag, Reserved shoes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *