Neon Side Wrocław

Znacie najbardziej rozświetlone podwórko we Wrocławiu? Nieopodal centrum na ulicy Ruskiej 46 znajdziecie galerię neonów.  Zostały one skompletowane przez fundację Neon Side Wrocław, która gromadzi historyczne neonowe szyldy. Ponoć mienią się tam 22 sztuki. Nie wiem, nie liczyłam. Wiem jednak, że to jedno z bardziej klimatycznych miejsc na mapie Wrocławia. Oprócz błysku neonów znajdują się tam ciekawe instalacje artystyczne oraz kolorowe graffiti.

Wyrazistą stylizację dobrałam przypadkiem. To był dzień pod tytułem „nie mam się w co ubrać”.  Efekt wyszedł całkiem ciekawie i coraz bardziej przekonuję się do odważnego miksowania kolorów i printów.

Plisowane spódnice wciąż mają elegancki sznyt. Granat idealnie połączył się z zielenią. Natomiast cętki nadal dominują wśród obecnych trendów. Płaszcz, który mam na sobie wypatrzyłam w moim ulubionym secondhandzie. Idealnie sprawdza się w obecnych warunkach, gdy nie jest ani zbyt zimno ani zbyt ciepło. Daje wiele możliwości i nada charakteru niejednej stylizacji. Z czarnymi rurkami, golfem i szpilkami wygląda bardzo elegancko. Z zarzuconym nonszalancko kolorowym sztucznym futerkiem nabiera charakteru glamour. W uszach gigantyczne kremowe kulki. Całość jak zawsze dopieszczona wyrazistym akcentem w postaci krzykliwej torebki. 

photography Kamil Litwin

photography Kamil Litwin

photography Kamil Litwin

photography Kamil Litwin

photography Kamil Litwin

(Orsay skirt, Zara shoes, vintage coat&sweater&bag, Zara earrings)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *