FAUX FUR CONCEPT

Granat nie musi być nudny. Jednak niejednokrotnie wzbudza takie skojarzenia. Granatowa szkolna spódniczka albo jakaś taka przeciętna garsonka. Nie mówię staromodna, bo dla mnie nie ma takich rzeczy. Lubię łączyć vintage, który niejednokrotnie staje się znowu trendy, z nowoczesnością. Mimo wszystko nawet największe koszmarki modowe jak na przykład skarpetki do sandałów zawsze wracają i po raz kolejny mają swoje pięć minut. Patrząc na daną rzecz zawsze znajdę na nią sposób.  Stąd bardzo rzadko pozbywam się na zawsze elementów ze swojej garderoby. Gromadzę i chomikuję, bo wiem, że wykorzystam. 

Głównym bohaterem tej stylizacji jest sztuczne futro z refleksami w różnych odcieniach granatu. W zależności od światła odcienie albo się ze sobą łączą ale stają się bardziej wyraziste. Sztuczny futrzak to mój must have w sezonie jesień i zima. Lubię ekstrawaganckie okrycia wierzchnie. Dzwony to jeden z moich ulubionych modeli spodni w ostatnim czasie. Wysmuklają biodra i uda. Do nich dobrałam zwyczajny bawełniany golf. Natomiast jeśli chodzi o detale dorzuciłam panterkowy pasek i złote kolczyki. Jak widać granat można odmłodzić fakturą i krojem. Myślę, że mi się to udało.

photography Agnieszka Nikitiuk

photography Agnieszka Nikitiuk

photography Agnieszka Nikitiuk

photography Agnieszka Nikitiuk

photography Agnieszka Nikitiuk

(Mango faux fur & shoes, vintage jeans & blouse & belt & earrings, Zara cap)

 

 

 

(1) Comment

  1. […] Stylizacja idealna na wyjście na kawę lub zakupy. W sam raz na obecne warunki pogodowe, jeszcze nie za gorąco, ale już nie zimno. W gruncie rzeczy ten sztuczny futrzak to bardziej narzutka niż coś wyjątkowo ciepłego. Bardzo go lubię, ponieważ robi robotę błyskiem i kolorem. Gościł już na stronie tu klik. […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

shares