HAIR CLIP IDEA

Czy to nie pachnie czasem powrotem do przeszłości? Słodkie spinki symetrycznie upięte po dwóch stronach przedziałka. Tak, wszelkiego rodzaju wsuwki, klamerki i zapinki przeżywają renesans. I nie są już zarezerwowane, tylko  dla małych dziewczynek i nastolatek. Starsze panie też nie mają monopolu na przaśne wielkie spiny. Dodatki we włosach nosimy teraz bez umiaru i swawolnie wplatamy we włosy, chyba, że czupryna nam na to nie pozwala. Na pewno znajdziecie tutaj jakąś inspirację.

Pinterest

Cudnie wyglądają na gęstych, rozpuszczonych włosach. Jeśli nie możesz poszczycić się bujną czupryną zwiąż włosy w kitkę i wepnij kilka wsuwek na bokach. A może mały koczek spięty klamerką? 

Pinterest

Gdzie znajdziecie podobne cuda?  Obecnie w większości sieciówek. Od groma podobnych spinek znajdziecie też na allegro. Wybierzcie się na lokalny targ staroci. A może zwyczajne zapomniałyście, że macie już taką w szufladzie. Pewnie przy najbliższym wiosennym wietrzeniu szafy, wylądowałaby w koszu. Moimi faworytkami są wsuwki z perłą od SOTHO. Znalazłam je na Pakamerze. Jeśli szukacie czegoś trwałego to zainteresujcie się rzemieślniczymi cudami rodzimej marki Turtle Story.

SOHTO, Turtle Story

(1) Comment

  1. https://waterfallmagazine.com
    I every time spent my half an hour to read this web site’s articles
    every day along with a mug of coffee.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *