MONDAY MOOD

Stylizacja idealna na wyjście na kawę lub zakupy. W sam raz na obecne warunki pogodowe, jeszcze nie za gorąco, ale już nie zimno. W gruncie rzeczy ten sztuczny futrzak to bardziej narzutka niż coś wyjątkowo ciepłego. Bardzo go lubię, ponieważ robi robotę błyskiem i kolorem. Gościł już na stronie tu klik.

Ciężko u mnie z prostotą, nawet na co dzień. Tutaj zwykłe czarne spodnie nabrały charakteru dzięki takim detalom jak guziki i suwaki. Print na koszuli świetnie łączy się z bazą kolorystyczną torebki. Całość rewelacyjnie się zgrywa, poza tym jest glamour i wyraziście. Spodnie i kaszkiet, w innej stylizacji możecie znaleźć tu klik.

Jak widzicie moje outfity nie składają się za każdym razem z nowych rzeczy. Lubię kombinować  z tym co już mam. Przez lata nagromadziłam tego sporo, bo z trudem rozstaję się z ciuchami. Powoli staję się kolekcjonerką, szczególnie sukienek i perełek vintage. Uwielbiam taki klimat. Często przeglądam zawartość szafy i tworzę nowe zestawy bądź przerabiam (niestety nie sama) stare ciuchy. Zajrzyjcie do swoich szaf, też z pewnością odkryjecie nowe niewykorzystane połączenia i odmienicie swój wizerunek niewielkim kosztem, na przykład inwestując w dodatki.

photography Kamil Litwin

photography Kamil Litwin

photography Kamil Litwin

photography Kamil Litwin

photography Kamil Litwin

photography Kamil Litwin

photography Kamil Litwin

{vintage blouse & bag & earrings, Mango faux fur & boots, Zara cap}

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *